ساعتی چند با یار مهربان !

http://mementocafe.persiangig.com/image/my-notes/yare%20mehraban%20%21.jpg

× اس ام اس ایرانسل که به دستم رسید مشتاق شدم برم نمایشگاه کتاب : " این روزها همه کتاب می خوانند ! شما چطور ؟! با انتخاب یک آهنگ کتابخوانی را ترویج دهید ! " حالا آهنگ چه ربطی به کتاب داره بماند !

× مردی بچه اش در بغلش خواب بود اما در بخش کتاب کودکان قدم می زد !

× در بخش کتب دانشگاهی دختر بچه ها با لباس های مدرسه و بستنی به دست چرخ می زدند و می گشتند !به نظرم گروه سنی های مختلف خوب توجیه نشده بودند که کجا باید بروند !

× در این میان بازار بستنی و ذرت و ساندویچ هایدا بیشتر از بازار کتاب داغ بود ! و بیشتر خوراکی به جای کیسه های کتاب دست مردم دیده می شد !

× باران شدیدی گرفت ، دیگر استفاده ی کتاب های رنگی که فقط مخصوص دکور کتابخانه هستند نیز مشخص شد ! این کتب به عنوان چتر و سرپناه نیز مورد استفاده قرار می گیرند !

× برای من این سوال واقعا به وجود اومد که این همه جمعیت مشتاق به کتاب و کتابخوانی چطور می شه که میانگین مطالعه شون می شه 5 دقیقه در روز ! یعنی این آمارم دروغه ؟

× پارکینگ ماشین یک طرف اتوبان بود و نمایشگاه طرف دیگر . بین اتوبان هم فنس زده بودند که عابرین نتوانند رد شوند و تنها راه اتصال دهنده این ور به آن ور زیرگذر مترو بود ! که آن هم بعد از گرفتن باران شدید و ازدحام جمعیت مامورین درش را بستند و ما ماندیم و حوضمان ! ( البته در حاشیه عرض کنم که مردم بیکار ننشستنند و پریدند وسط اتوبان و فنس را پاره کردند و راه خود را باز کردند ! )

× نمایشگاه کتاب هر چند هیچ کتابی نداشت اما تفریح و سرگرمی خوبی برای ما جوانان بود ! خدا باعث و بانی برگزارکننده اش را خیر بدهد انشالله ! امروز تبدیل به یکی از خاطره انگیزترین روزهای زندگیم شد !

دوشنبه – 20 اردیبهشت ماه 1389

/ 27 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد(سلام بر زندگی)

تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، در هنر و ادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت. لویی پاستور[پلک]

محمد(سلام بر زندگی)

سلام دوست مهربونم خوبی؟ عصرتون بخیر مرسی از حضورت مهربون من که چند سالیست دوست دارم بیام نمایشگاه ولی مصادف میشه با شروع امتحانات بچه ها و تازه کار ما در میاد ولی واقعا گل گفتی منم ناخودآگاه یاد عصر پنج شنبه که برای زیارت اهل قبور میریم افتادم که هر کس بهترین لباسها و آرایشهاشو انجام میده میاد شاید اموات بیچاره با دیدن جمال زیبایشان جانی دوباره در کالبدشان دمیده بشه و همچنین شبهای تاسوعا و عاشورا که کلی مخابرات برا خودش در آمد کسب می کنه[نیشخند] از شوخی گذشته امیدوارم استفاده لازم را برده و ببرید بهر حالت کاچی بهتر از هیچی درسته؟[پلک]

محمد(سلام بر زندگی)

[لبخند][گل][لبخند][قلب][لبخند][گل][فرشته][پلک][لبخند][گل][لبخند][قلب][لبخند][گل][فرشته][پلک][لبخند][گل][لبخند][قلب][لبخند][گل][فرشته][پلک][لبخند][گل][لبخند][قلب][لبخند][گل][فرشته][پلک][لبخند][گل][لبخند][قلب][لبخند][گل][فرشته][پلک][لبخند][گل][لبخند][قلب][لبخند][گل][فرشته][پلک][لبخند][گل][لبخند][قلب][لبخند][گل][فرشته][پلک][لبخند][گل][لبخند][قلب][لبخند][گل][فرشته][پلک][لبخند][گل][لبخند][قلب][لبخند][گل][فرشته][پلک][لبخند][گل][لبخند][قلب][لبخند][گل][فرشته][پلک]

ا و ر ا ن و س

نگرا نباش عزیزم دعا میکنم ایشالا نمره هات Aبشه[تایید] البته از الان باید بخونیم دیگه وقتشه[چشمک]

papary

ای بابا! دلت خوشه ها! چند وقت پیش نشسته بودم تو بوفه دانشگاه و حدودا 2 ساعت وقت اضافه داشتم تا کلاس بعدیم شروع بشه. یه کتاب جامعه شناسی هم که رو جلدش ذکر شده بود "جامعه شناسی روابط جنصی" داشتم می خوندم. یکی از بچه ها اومده، بعد از اینکه کتاب رو از من گرفته و زیرو رو کرده کلی، میپرسه "کتابش داستان قشنگی داره به منم بدی بخونم؟" جدا شده بودم شبیه این اسمایلیه که سرش رو می خارونه! بعد تو از کاربر کتاب و بستنی و ساندویچ میگی؟!

دزموند

سلام ........... ممنونم از شما [گل][قلب][گل][قلب] ممنونم لطف کردین [گل][قلب][گل][قلب] با ارزویه بهترینها ....... دزموند [گل]

آرامش

سلام دوست گلم خوبی؟ خوش میگذره؟ ایام فاطمیه رو خدمتتون تسلیت میگم التماس دعا[گل]

سایه سپید

عجب روز به یاد موندنی ای!!!!جالب ثبتش کردی.دوست داشتم...

آرام

سلام توصیف جالبی بود .نمایشگاه غیر از اینکه شاید به درد کتاب خون ها بخوره ... این همه هم خیر و برکت داره که شما و دوستان اشاره کردید.